12.07.2021

AppSys nieuwe Kit Partner bij Lommel SK

Share      
Lommel SK3

AppSys zal in het seizoen 2021/2022 shorts sponsor zijn van voetbalclub Lommel SK uit de 1B Pro League.
Lommel SK - dat vorig jaar overgenomen werd door de Manchester City Football Group - is niet enkel actief in het sportieve departement, de club werkt ook hard aan een hoger comfort voor zijn jeugdspelers, eerste elftal, zijn fans en partners.

Ook in het voetbal speelt IT een steeds belangrijkere factor. AppSys mag zich vanaf nu dan ook IT Service partner noemen van Lommel SK. In overleg met het IT departement van de City Football Group ondersteunen we de club in al hun IT vraagstukken.

CEO's Kris Nijs & Werner Jans vertellen: ‘Wij volgen Lommel SK al langer en hebben dankzij onze werknemers ook een stevige connectie met groenwit. Het groeiende potentieel in de Noorderkempen spreekt ons erg aan en wij zijn ervan overtuigd dat Lommel SK ons in de verdere groei kan ondersteunen en helpen om contacten te leggen. AppSys ICT Group is, net als Lommel SK, een onderneming in volle expansie die wat verder durft kijken en klaar is voor nieuwe uitdagingen.’

Mike Green, CEO van Lommel SK, vult aan: ‘Als Official IT-service Partner hebben we met AppSys ICT Group een partner gevonden die onze IT lokaal kan ondersteunen. De expertise en professionaliteit van deze onderneming sprak ons direct aan. We zijn erg blij dat zij als kit partner op de voorkant van onze broekjes te zien zullen zijn.’

Ook President Harm van Veldhoven van Lommel SK doet zijn zegje: ‘Het doet me erg veel plezier dat we groeiende ondernemingen uit de regio kunnen binden aan deze mooie club. Het nieuwe hoofdkantoor van AppSys ICT Group komt straks in Wijchmaal te liggen. Ik herinner me de hoogdagen nog goed waarop de mensen uit Wijchmaal (Peer) verknocht waren aan onze club. Dit partnership toont aan dat onze groene vlek weer groter aan het worden is… We bouwen aan een professionele omkadering met een internationaal vleugje waar partners toch erg nabij kunnen zijn, dat is de unieke kracht van Lommel SK!’

We wensen Lommel SK alvast heel veel succes toe voor komend seizoen! Aan de shorts kan het alvast niet liggen! ;-)

#lommelSK #partnership #proleague #proudtobeAppSys #opnaareerste

--- Officieel persbericht ---

AppSys ICT Group nieuwe Kit partner bij Lommel SK

Lommel SK is deze zomer niet enkel actief in het sportieve departement. De club werkt hard aan een hoger comfort voor zijn jeugdspelers, eerste elftal, zijn fans en partners.

Zo werd er hard gewerkt aan de velden, aan de kleedkamers, aan de fitness en de catacomben. Ook aan fans en partners werd er gedacht. De geluidsinstallatie, de toiletten en ook andere ruimtes kregen een facelift. Dat de club groeit en ontwikkelt ontging ook niet het Peerse IT-bedrijf AppSys ICT Group.

CEO’s Kris Nijs en Werner Jans vertellen: ‘Wij volgen Lommel SK al langer en hebben dankzij onze werknemers ook een stevige connectie met groenwit. Het groeiende potentieel in de Noorderkempen spreekt ons erg aan en wij zijn ervan overtuigd dat Lommel SK ons in de verdere groei kan ondersteunen en helpen om contacten te leggen. AppSys ICT Group is, net als Lommel SK, een onderneming in volle expansie die wat verder durft kijken en klaar is voor nieuwe uitdagingen.’

Mike Green, CEO van Lommel SK, vult aan: ‘Als Official IT-service Partner hebben we met AppSys ICT Group een partner gevonden die onze IT lokaal kan ondersteunen. De expertise en professionaliteit van deze onderneming sprak ons direct aan. We zijn erg blij dat zij als kit partner op de voorkant van onze broekjes te zien zullen zijn.’

Ook President Harm van Veldhoven van Lommel SK doet zijn zegje: ‘Het doet me erg veel plezier dat we groeiende ondernemingen uit de regio kunnen binden aan deze mooie club. Het nieuwe hoofdkantoor van AppSys ICT Group komt straks in Wijchmaal te liggen. Ik herinner me de hoogdagen nog goed waarop de mensen uit Wijchmaal (Peer) verknocht waren aan onze club. Dit partnership toont aan dat onze groene vlek weer groter aan het worden is… We bouwen aan een professionele omkadering met een internationaal vleugje waar partners toch erg nabij kunnen zijn, dat is de unieke kracht van Lommel SK!’

AppSys ICT Group werd in 2012 opgericht door Kris Nijs en Werner Jans te Peer. De IT-group heeft vestigingen in Houthalen, Peer en Eindhoven (NL) en biedt totaaloplossingen voor KMO’s, grote bedrijven en overheidsdiensten. De onderneming blijft zoeken naar werknemers om de verdere groei te bestendigen.

END